Jedziemy autem do Gruzji i Armeni 7 lipca - szukamy chętnych

Moderują: Krzych Dąbrowski, Mateusz Bajek

Jedziemy autem do Gruzji i Armeni 7 lipca - szukamy chętnych

Postprzez meter30 » Cz maja 11, 2017 7:09 am

Witajcie. Planujemy podróż do Gruzji autem i szukamy chętnych najlepiej 2 osoby do wspólnego przejazdu. Jeśli ktoś wybierałby się własnych autem w tym terminie to chętnie się podłączymy. Start 7 lipca z Kielc około godziny 16 i jedziemy przez Barwinek, Koszyce, Miskolc, Seged, Nowy Sad, Belgrad, Nisz, Sofia, Plowdiw, Edirne, Sarpi i Batumi. Przez Słowację nie kupujemy winiety, na Węgrzech się zastanawiamy. Pierwszego dnia około 2 w nocy przewidywany dojazd do granicy Węgry-Serbia. Jeśli będę miał zmiennego kierowcę to można jechać dalej, jeśli nie, to trzeba się trochę przespać. Dalej drugiego dnia trzeba jechać ile wlezie tak żeby minąć Stambuł- tam już konieczny cywilizowany nocleg z łóżkiem i prysznicem. Trzeciego dnia do granicy Gruzińskiej. Jesteśmy młodym małżeństwem 26 i 28 lat, jedziemy tam właściwie na ostatnią fajną podróż. Szukamy kogoś kto partycypowałby z nami w kosztach przejazdu, fajnie byłoby też trochę pogadać, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu auta, tak żeby był zmienny kierowca. Samochód to Skoda Fabia Combi 1.4 Tdi 2009r, przewidywany koszt (paliwo, winiety) w jedną stronę to około 1000zł dzielone na ilość uczestników czyli na 4 osoby wyjdzie w granicach 250zł od łba. Do tego należy doliczyć wizę turecką i przynajmniej 1 cywilizowany nocleg na trasie. Propozycja obejmuje przejazd do Batumi, dalej możemy się rozdzielić i później spotkać na wspólny powrót gdzie wyjazd z Gruzji planowany jest około 27 lipca. Jeśli wystarczy czasu to może udamy się też do Armenii. Początkowo chciałem jechać przez Rosję bo bliżej i taniej nawet po wykupieniu wizy, ale odstraszyła mnie konieczność ominięcia Donbasu i korki na granicach. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu
meter30
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Założyciel tematu
Status: Offline

Re: Jedziemy autem do Gruzji i Armeni 7 lipca - szukamy chęt

Postprzez Gwidon » Pn cze 05, 2017 9:47 pm

Jestem zainteresowany dołączeniem do wyjazdu do Gruzji, też jestem z Kielc - podaj e mail ts222@wp.pl
Gwidon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez meter30 » Wt cze 06, 2017 6:58 am

No to super. Gwoli wyjaśnienia- auto ma klimatyzację:) mój mail- michal_maluch@op.pl
meter30
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Założyciel tematu

Postprzez meter30 » Śr lip 12, 2017 7:56 pm

No to jesteśmy w Mestii. Pasażerów z blablacar (rosjan) mieliśmy tylko do Sofii. Cała podróż trwała 3 dni, Fabia dojechała, pojutrze jedziemy nią do Uszguli, a po niedzieli przetestujemy na drodze do Omalo. Zapraszam chętnych na drogę powrotną max 2 osoby, wyjazd 27 lipca rano z okolic Batumi lub Ureki :)
meter30
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Założyciel tematu

Powrót do Planowanie podróży do Gruzji

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi