Wynajem kierowcy / samochód + kierowca

Moderują: Krzych Dąbrowski, Mateusz Bajek

Re: Wynajem kierowcy / samochód + kierowca

Postprzez Kuba_lbn » Wt maja 23, 2017 10:16 pm

Witam.

I mi również nie pozostaje nic innego jak polecenie wszystkim podróżowania po Gruzji i Armenii z Davidem i jego kolegą Arturem. Był to mój drugi wyjazd do Gruzji i pierwszy do Armenii. Wiedziałem mniej więcej co chcę odwiedzić i zobaczyć a David pomógł mi wszystko zaplanować i zorganizować tak żeby było optymalnie:) Jeżeli jest taka potrzeba David zorganizuje Wam również fajne i niedrogie noclegi.
W około tydzień przejechaliśmy w 5 osób wygodną Toyotą ponad 1,5 tys km od Kutaisi, przez Kazbegi, Tbilisi, Erewań, Khor virap czy piękny Noravank. I tutaj ukłony dla Artura, który jeździł z Nami przez całą podróż i zyskał miano najpewniejszego i najspokojniejszego kierowcy w Gruzji i Armenii:) (3 lata temu zjeździliśmy prawię całą Gruzję marszrutkami więc naprawdę mam porównanie).
Artur świetnie mówi po angielsku i rosyjsku (co szczególności w Armenii jest bardzo pomocne). Myślę, to kwestia miesiąca lub dwóch jak Artur będzie biegle mówił po Polsku:) Już dużo rozumie i zna wiele słówek.
Podsumowując jak tylko pomyślicie o wycieczce w te rejony piszcie do Davida kierowca.gruzja@mail.ru lub dzwońcie przez WhatsAppa +995 558 18 60 37

Pozdrawiam
Kuba_lbn
Nowicjusz
Nowicjusz

Status: Offline

Postprzez Strazak » Śr maja 24, 2017 11:01 am

Witam,
bardzo mnie cieszą wszystkie pochlebne opinie dotyczące Davida. Już mam zarezerwowaną z Nim sierpniową rodzinną podróż po Gruzji, a teraz już wyzbyłem się wszelkich obaw związanych z moim wyjazdem. Do zobaczenia Davidzie.
Strazak
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Narcyz Król » Śr cze 14, 2017 1:33 pm

Należy pamiętać, że to wciąż wersja jak zrobić prawo do spróbowania lokalnego ueraine i jeździć na nich w Polsce i Gruzji. Znam miejscu w umyśle https://prawojazdy.vidnazhitelstvo.com/ Polecam do zastosowania.
Narcyz Król
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Malens » Cz lip 06, 2017 9:41 pm

Witam wszystkich :) właśnie wróciłam z Gruzji, ktora wraz ze znajomymi przez 9 dni zwiedzaliśmy z lokalnym przewodnikiem-kierowca Davidem. Jesteśmy zachwyceni! Gdyby nie David nie zobaczylibyśmy wielu wspaniałych miejsc o których nie piszą w przewodnikach, nie doświadczylibysmy goscinnosci, wspaniałej domowej kuchni i wielu innych wrażeń.... Jeśli ktoś sie wybiera do Gruzji czy Armenii, czy to latem czy zima - serdecznie polecam kontakt z Davidem.,przygotowuje programy na miarę potrzeb zarówno wg zainteresowań jak i dostępności czasowej. Jest bardzo sympatyczny, energiczny, godny zaufania, potrafi wszystko załatwić na miejscu. Dużym atutam jest tez wspaniały język polski w jego wydaniu! W przyszłym roku wybieramy sie z nim do Armenii!

Kontakt do Davida : david5891@tlen.pl, kierowca.gruzja@mail.ru lub dzwońcie przez WhatsAppa +995 558 18 60 37
Malens
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nikazyg » Pn lip 24, 2017 9:33 am

Witam;

Właśnie wróciliśmy z Gruzji i korzystaliśmy z usług transportowych Dawida (07.2017).

Polecamy! - to 11-osobowa, jednomyślna opinia :D

Samochody:czyste, sprawne, przestronne, wygodne z klimatyzacją.
Usługa wykonana należycie i punktualnie.
Kierowca to człowiek sympatyczny, życzliwy i pomocny.

Wkrótce Dawid będzie miał swoją stronę internetową.
Na razie na FB można go znaleźć: "Gruzja Kierowca Przewodnik David"
Używa WhatsApp-a i Viber-a, wiec można się kontaktować/dodzwonić za free - +995 558 186 037.
Nikazyg
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marrut » Cz sie 03, 2017 6:16 pm

Planując zwiedzanie Gruzji (7 dni w czerwcu 2017 r.) zdecydowaliśmy się wynająć samochód wraz z kierowcą. Cel był jasny: zobaczyć jak najwięcej, jak najmniejszym nakładem sił (podróżowaliśmy z dziećmi oraz z dziadkami), w możliwie jak najkorzystniejszej cenie. Znaleźliśmy w necie na tym forum namiary na Dawida oraz bardzo pozytywne opinie na temat świadczonych przez niego usług. Już pierwszy kontakt z nim przekonał nas o tym, że skorzystamy z jego pomocy. Wspólnie ułożyliśmy plan podróży i ustaliliśmy warunki (część noclegów wraz z posiłkami załatwiał Dawid).
Dawid to Gruzin mieszkający w Tibilisii bardzo dobrze mówiący po polsku (wiele lat spędził w Polsce), a przy tym osoba bardzo kulturalna, kontaktowa (już po kilu dniach czuliśmy się w swoim towarzystwie jakbyśmy znali się od dawna), a co najważniejsze świetnie znająca swój kraj oraz jego historię. Zawiózł nas wszędzie tam gdzie chcieliśmy, a przy tym jeszcze opowiedział historie tych miejsc, pomagał nam również w rozmowie z Gruzinami np. w restauracjach lub podczas zakupów.

Dawid to również świetny kierowca. Podróżowaliśmy jego bardzo komfortowym samochodem marki Toyota, siedmioosobowym z dużym bagażnikiem dachowym (co miało wielkie znaczenie, gdyż w większej grupie koszty rozkładały się). W trasie opowiadał nam różne ciekawostki na temat życia w Gruzji, odpowiadał na pytania. Raczył nas przy tym muzyką gruzińską oraz .... polską.

Dziś, z perspektywy naszego wyjazdu, mogę powiedzieć, że skorzystanie z pomocy Dawida to był "strzał w dziesiątkę", i nie wyobrażam sobie innej opcji. Już wstępnie umówiliśmy się na przyszłoroczne zwiedzanie Armenii :D.

Kontakt do Dawida: VIBER lub WHATS APP - +995558186037.

Robert i Marzena z rodziną
marrut
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Pawelo » N sie 06, 2017 5:51 pm

Dopiero co wrócłem z Gruzjii. Jestem oczarowany tym krajem.
Pawelo
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Izabela1 » Pn sie 07, 2017 1:39 pm

Witam
Właśnie wróciliśmy z 2 tygodniowego pobytu w Gruzji i Armenii.
Pan David wszystko zorganizował, a podróżowaliśmy z bardzo sympatycznym Arturem-wspaniałym kierowcą który mówi też po polsku ,rosyjsku i angielsku
Wygodny samochód,wspaniały kierowca Artur i piękna Gruzja i Armenia
Wszystko w jak najlepszym porządku.jesteśmy bardzo zadowoleni
Polecam serdecznie pana Davida i Artura
Iza,Andrzej i Kuba
07.08.2017
Izabela1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez letoslaw » Śr sie 16, 2017 10:09 pm

Wróciliśmy właśnie z 2 tygodniowego wypadu i po przejechaniu wspólnie około 2000 km chciałbym polecić Grzegorza (Giorgi) - brata Dawida - człowieka o ciepłym sercu, cierpliwości i pewnego kierowcy. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, dowiedzieliśmy się sporo.

Giorgi uczy się jeszcze polskiego, więc nie wszystko rozumiał, po gruzińsku też nie wszystko rozumie - bo spędził większość życia w Armenii, ale po rosyjski to jego pierwszy język i tu nie miał żadnych problemów - tak czy inaczej nie zamieniłbym go jednak na innego kierowcę.

Pozdrawiamy,

Wojtek, Karolina, Krystian i Magda

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania jeśli ktoś miałby mi zarzucić fejkowego posta :) Nasze wspólne zdjęcia znajdziecie na profilu Grzegorza i Dawida - https://www.facebook.com/Tour-Georgia-Armenia-1737837899791299/?hc_ref=ARRZFej3OdvyHynAoD4NY6x2BHXbH6AdhGxq-U-S0l3b1pCFZtLuXWn7H3BtSXFEdAk&pnref=story
letoslaw
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez KamilaKoza » Pt sie 18, 2017 2:48 pm

Ja również korzystałam z pomocy Gruzina Davida, o numerze What'sup i telefonu +995558186037,
i jestem pod wrażeniem. Człowiek ciężko pracuje, uczciwie na swoją wypłatę.
Załatwia nocleg w dobrej cenie. Ja podróżowałam z mężem, prosiłam o odbiór z lotniska, przewieziono nas do mieszkania w Tibilisi.Zawsze prosiłam o pokój z łazienką i klimatyzacją, i podczas 10-dniowego pobytu nie zapłaciłam drożej niż 100 zł. za nocleg dla 2 osób. My wybraliśmy się do Gruzji we dwójkę, i z nami jeździł kuzyn Dawida, Samvel. Bardzo miły człowiek, przyjazny, otwarty, na poziomie.Z Dawidem byliśmy w stałym kontakcie, on w tym czasie zajmował się wieloosobową wycieczką z Polski.
Chcieliśmy zwiedzać Gruzję tylko przez 3-4 dni, więc tyle czasu spędził z nami Samvel, ale załatwił nam wszystkie noclegi na 10-dniowy pobyt, dzięki czemu sporo zaoszczędziliśmy np.: na noclegach w Batumi, gdzie booking.com życzył sobie bajońskie sumy, ok. 400 zł za noc.Za tę organizację zapłaciliśmy ustaloną wcześniej kwotę,uważam że odpowiednią do nakładu pracy.
Jeśli mogę udzielić pewnych wskazówek. powtórzę słowa Samvela: aby zminimalizować koszty, trzeba jechać w 6 osób- ( optymalna liczba podróżujących); poza tym przed wyjazdem warto ustalić jakie rejony chce się zobaczyć oraz określić czy jest się bardziej zainteresowanym naturą czy zabytkami.
Kamila
My chcieliśmy zobaczyć coś typowego- byliśmy w Tibilisi,Droga Wojenna, Kazbegi, Wardzia, a potem odpoczynek w Ureki i Batumi.
Za 2 lata chcę zobaczyć polecaną także przez Polaków Svanetię.
10-dniowy pobyt w Gruzji, z biletami, restauracjami, prezentami, atrakcjami i ubezpieczeniem na dwie osoby wyniósł nas 7600zł.
Serdecznie polecam ten kontakt, zarówno Davida,jak i Samvela.
Przy okazji ich pozdrawiam, jak i innych polaków, których spotkałam w Batumi, a byli z Davidem i Gregorijem(sierpień 2017)
KamilaKoza
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Transport w Gruzji

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi