Tanie loty a popularność forum

Piszcie co Wam się spodobało, co drażni a wreszcie co można poprawić na kaukaz.pl i kaukaz.net? Na ile takie serwisy są w ogóle przydatne?

Moderują: Mateusz Bajek

Tanie loty a popularność forum

Postprzez Kamilo » Śr kwi 17, 2013 4:11 pm

Hej

Szybkie pytanie do administracji: Czy fakt uruchomienia tanich lotów z Warszawy i Katowic do Kutaisi wiąże się ze zwiększeniem zainteresowaniem forum? Ilość odwiedzin / rejestracji? Licząc tak od połowy lutego :)

pozdrawiam
Kamil
Sakartvelo on my mind! საქართველო ჩემს გულში
Zapraszam do polubienia: www.facebook.com/sakartveloonmymind
Kamilo
Tamada
Tamada

Założyciel tematu
Status: Offline

Re: Tanie loty a popularność forum

Postprzez admin kaukaz.pl » Śr kwi 17, 2013 7:25 pm

Kamilo napisał(a):Czy fakt uruchomienia tanich lotów z Warszawy i Katowic do Kutaisi wiąże się ze zwiększeniem zainteresowaniem forum? Ilość odwiedzin / rejestracji? Licząc tak od połowy lutego

Analizując rok do roku okres 1 lutego - 15 kwietnia widać wzrost o 25%. W marcu tego roku zanotowaliśmy 35000 odwiedzin, zaś rok wcześniej 24500.
admin kaukaz.pl
---------------------------------------
---------------------------------------

Blog: View Blog (1)

Postprzez Kamilo » Pn kwi 29, 2013 11:08 pm

Pytałem ponieważ obserwuję często, że na forum znajduje się kilku zarejestrowanych użytkowników a do tego masa gości (na podstawie statystyk na dole strony głównej forum). Myślę, że to świetna okazja do rozpropagowania tego miejsca i zachęcenia "tylko" gości do rejestracji na tej stronie :) Może jakiś baner do tego zachęcający, lub (możliwa do ustawienia przynajmniej w phpBB) wiadomość wykazująca profity z rejestracji i tym samym do niej zachęcająca :) - wyświetla się jako alert nad spisem tematów.

To tak do uprzejmego rozważenia dla Administracji i Moderacji :) jakby tak zagospodarować choć 5% tego ruchu wykonywanego przez odwiedzających :)
Kamilo
Tamada
Tamada

Założyciel tematu

Postprzez masjania » Śr maja 15, 2013 1:17 pm

ale niestety, ilość nie przekłada się na jakość... Większość forumowiczów obecnie zagląda tylko po to, by założyć wątek o współtowarzyszach podróży, albo zadać sztampowe pytanie, odpowiedź na które została udzielona 3 posty poniżej. Niestety, ciekawe dyskusję w dziale polityka, albo wątki z pasją w dziale turystyka należą obecnie do rzadkości. Ludzie jadą "zaliczyć", a szkoda
masjania
Dżigit
Dżigit

Postprzez Kamilo » Śr maja 15, 2013 3:07 pm

Zwykle jest tak, że zwiększony ruch generuje opisywane przez Ciebie problemy, ale to jedna strona popularności ;) ta mnie atrakcyjna.
Atrakcyjne natomiast jest to, że spośród tych którzy trafili tutaj ostatnio na pewno są osoby, które zechcą zostać na dłużej i udzielać się z pasją jak to określiłaś :)
Kamilo
Tamada
Tamada

Założyciel tematu

Postprzez masjania » Śr maja 15, 2013 10:28 pm

z pasją zalecam podróżować, udzielać się na forum można w sposób powściągliwy,lecz wykazujący zainteresowanie tematem bardziej, niż dojazd z Kutaisi do Tbilisi lub Mestii :)
Ale masz rację, popularność ma różne strony :)
Pozdrawiam wszystkich podróżujących :)
masjania
Dżigit
Dżigit

Postprzez superludwik1793 » So sie 23, 2014 10:21 pm

Witam , zgadzam się ja mam znajomych którzy podróżują dla szpanu dla tego aby mieli o czym opowiadać w towarzystwie a na wyjazdach siedzą wyłącznie w hotelach.
superludwik1793
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez DawidD » Wt wrz 16, 2014 9:46 am

Moje zdanie jest takie: wszystko co tanie, dość szybko staje się popularne :)
Tak reguła również sprawdziła się przy http://www.sky4fly.com.pl/
DawidD
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Drneomi86 » Pt wrz 19, 2014 11:15 pm

Do Gruzji da się całkiem niedrogo dolecieć. Na niezłe oferty można trafić w „Szalonych Środach” LOTu. W ubiegłych miesiącach można było znaleźć między innymi takie perełki:

Warszawa – Tbilisi – Warszawa w listopadzie 2011 – 525 zł

Warszawa – Tbilisi – Warszawa w styczniu 2012 – 375 zł
Drneomi86
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kochota » Pt lis 21, 2014 12:47 pm

Z tego co mogę zaobserwować po sobie i znajomych to macie w pełni rację. Ostatnio Gruzja to jeden z modniejszych kierunków dla ludzi, którzy chcieliby spróļować czegoś innego niż wycieczka w All Inclusive do Turcji.
kochota
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez buba » Pn gru 01, 2014 12:31 am

kochota » Pt lis 21, 2014 11:47 am napisał(a):Z tego co mogę zaobserwować po sobie i znajomych to macie w pełni rację. Ostatnio Gruzja to jeden z modniejszych kierunków dla ludzi, którzy chcieliby spróļować czegoś innego niż wycieczka w All Inclusive do Turcji.

Zdecydowanie jest tak jak mowisz.. I mam wrazenie ze kupa z tych ludzi kompletnie nie wie gdzie jedzie, jada "bo tam tanio i modnie". I nawet sobie nie zadadza trudu aby cokolwiek o tym kraju poczytac... A na miejscu jest foch, placz i zgrzytanie zębow bo sie okazuje ze nie ma all inclusive, infrastruktura nie taka jak w Alpach i na Lazurowym Wybrzezu, za malo parkingow i marketow a na dodatek miejscowi maja czelnosc nie mowic po angielsku.
Niestety wiele razy spotykalam tam takich rodakow...
jabolowaballada.blogspot.com
buba
Dżigit
Dżigit

Postprzez Emejcz » Pn kwi 25, 2016 7:58 pm

To już taki typ.
W Tatrach za to turyści najbardziej skarżą się na brak wind i nierówne szlaki...
Emejcz
Amator Kaukazu
Amator Kaukazu

Postprzez Piotr75 » Pt sty 06, 2017 3:30 pm

a ja mam odmienne zdanie , ludzi o ktorych wyzej pisales spotyka sie bardzo rzadko , jezeli juz sa to uczestnicy zorganizowanch wycieczek . Nie spotkalem sie jeszcze z takim zachowaniem u ludzi ktorzy poznaja ten kraj/spedzaja wakacje na wlasna reke . Co do narzekania , generalnie jaka jest Gruzja kazdy mniej wiecej wie . Czasami zdarzy sie hostel w standardzie wolajacym o pomste do nieba , czasem jakis taksowkarz chcialby sobie za jeden kurs z Nami oplacic wakacje na francuskiej riwierze . Ale to jest Gruzja a dzieki tanim lotom, wspanialym mieszkajacym tam ludziom , kapitalnym widokom i przyjaznej atmosferze sam zakochalem sie w Niej . A co do ograniczonej mozliwosci poslugiwania sie jezykiem angielskim traktuje to jako wielki plus . Sprawia to ze jeszcze nie petaja sie tam hordy pijanych polskich malolatow tak czesto spotykanie w innych czesciach swiata .
Piotr75
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Postprzez vbc2 » Pt paź 20, 2017 7:58 am

ciekawe rzeczy mówicie
vbc2
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez almeras22 » So paź 21, 2017 10:50 am

Czasami jest dobrze kupować bilety 2 dni przed odlotem.
almeras22
Nowicjusz
Nowicjusz

Następna strona

Powrót do Dyskusje o forum i portalu

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi