Dolary, Euro czy karta bankomatowa?

Szukasz porady przed wyjazdem a może chcesz podzielić się wrażeniami i podać kilka wskazówek? Zajrzyj koniecznie!

Moderują: Mateusz Bajek, edgarro

Dolary, Euro czy karta bankomatowa?

Postprzez emto » Pn lip 25, 2016 9:26 am

Witajcie,

krótkie pytanie jak w temacie. Co najlepiej wg Was wziąć do Armenii - dolary, euro czy kartę bankomatową?

Pozdrawiam,
M.
emto
Amator Kaukazu
Amator Kaukazu

Założyciel tematu
Status: Offline

Re: Dolary, Euro czy karta bankomatowa?

Postprzez lecebochce » Cz paź 05, 2017 4:03 pm

Miałem dokładnie ten dylemat miesiąc temu przed wyjazdem do Armenii. Najpierw szukałem kantoru w Warszawie, ale okazało się, że AMD w Polsce raczej kupić się nie da. Jeśli chodzi o inne waluty - w Armenii liczą się tylko dolary. Jest to jakaś opcja. ale zawsze się trochę straci. 100 dolarów wziąłem na wszelki wypadek, ale wróciły ze mną do domu. Poza tym nastawiłem się na wypłaty z bankomatów i to jest tak naprawdę najlepsza opcja. Korzystałem z Revoluta, bezpłatnie można wypłacać za granicą równowartość 800 zł. To wystarczyło na 3 dni (paliwo, noclegi, wyżywienie). Później jest 2% prowizji, ale i tak wychodzi korzystnie bo kurs jest całkiem rozsądny.

Korzystając z okazji zapraszam też do praktycznego wpisu: http://lecebochce.pl/armenia-informacje-praktyczne/
lecebochce
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Dolary, Euro czy karta bankomatowa?

Postprzez almeras22 » So paź 21, 2017 10:48 am

Mi tam w zupełności wystarcza karta bankomatowa.
almeras22
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Podróże i wyprawy

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi