nauczyciel ormiańskiego

Porozmawiajmy tutaj o ludziach, sytuacji politycznej, konfliktach, ale i możliwościach robienia interesów

Moderują: Mateusz Bajek, edgarro

nauczyciel ormiańskiego

Postprzez asia » Cz wrz 20, 2012 8:20 am

Witam,

Poszukuję nauczyciela ormiańskiego z Warszawy, może być ormiański-angielski lub rosyjski :)
Jeśli znacie kogoś lub ktoś z Was byłby zainteresowany nauczaniem mnie, proszę o kontakt.
Pozdrawiam
asia
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Założyciel tematu
Status: Offline

Re: nauczyciel ormiańskiego

Postprzez Armenia » Pn paź 28, 2013 9:56 pm

Nauka języka ormiańskiego przez skype.

Email: amelkanikole@gmail.com
Armenia
Poznający Kaukaz
Poznający Kaukaz

Re: nauczyciel ormiańskiego

Postprzez Lilya » Pt maja 20, 2016 5:34 pm

Cześć :)

Jestem Ormianką, native speaker-em języka ormiańskiego i prowadzę korepetycje z ormiańskiego szczególnie dla Polaków (i nie tylko). Dotychczas jedynie miałam korepetycje z Polakami, więc bardzo dobrze znam z jakimi trudnościami w nauce ormiańskiego się borykają.:))) Mam własną metodę nauczania, która jest oparta na materiałach podręczników ormiańskiego, które wykorzystuję i tłumaczę na język polski oraz zwracam uwagę na indywidualne potrzeby studenta.

Jeżeli są zainteresowane osoby, bardzo proszę o podanie maila, w celu nawiązania kontaktu albo ewentualnie proszę napisać na stronę Facebook: https://www.facebook.com/lektorormianski/?fref=ts

Bardzo lubię swój język oraz baaaardzo podziwiam osoby, które mają chęć do nauki języka ormiańskiego. Więc zrobię wszystko, co w moich siłach, żeby pomóc im :)

A językiem polskim posługuję się biegle (skończyłam studia lingwistyczne na UW i mieszkam w Polsce już od kilku lat).

Pozdrawiam,
i czekam na kontakt :)
Lilya
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Ormianki i Ormianie, gospodarka, polityka i historia

• Nowe posty
  • Wątki bez odpowiedzi